strom
Aktualita

Vánoční strom na náměstí se rozsvítí 3. prosince

Oblíbené

Blíží se advent a v Jičíně se na toto sváteční období chystá kromě již tradičního osvětlení města také doprovodný kulturní program. Ten naleznete v kalendáři akcí, může ale ještě doznat drobných změn. Už teď ale můžeme prozradit, že slavnostní rozsvícení stromu na Valdštejnově náměstí je naplánované na neděli 3. prosince.

Odpolední program první adventní neděle


14:00 – 17:00 Tvůrčí dílny - Adventní věnce K-Klub, ul. Smiřických - Perníčková dílna K-Klub, ul. Smiřických - Voňavá dílna v bývalé galerii Rumcajsův svět arkádové nádvoří zámku
14:30 Andělé na chůdách, arkádové nádvoří zámku
15:30 Vystoupení dětského sboru z hudební školy Písnička Jičín, arkádové nádvoří zámku
16:15 Kterak malý Ondra pomohl čertovi do pekla a zachránil tak Vánoce, arkádové nádvoří zámku


Podvečerní program na Valdštejnově náměstí


17:00 - poselství, koledy, proslov starosty města, hudební vystoupení, společné odpočítávání
17:20 - rozsvícení stromu 
17:30 Mlsné medvědí příběhy: Na pól – Biograf Český ráj (vstupné 140 korun)

Další aktuality

Chcete být součástí týmu nejnavštěvovanějšího infocentra v Českém ráji? Od března 2024 máme volné místo a hledáme novou kolegyni nebo kolegu na HPP.
Rok 2024 se teprve pomalu rozbíhá, ale my už víme, na jaké největší akce se letos v Jičíně můžeme těšit. Poznamenejte si následující datumy, ať vám neuniknou!
Letos v květnu se konají Valdštejnské slavnosti, jejich součástí bude i tradiční historické tržiště. Chcete se zúčastnit jako prodejce? Zde naleznete přihlášku se všemi potřebnými informacemi...