Články

Jičínské aktuality

Vše co se děje a bude dít v Jičíně a okolí. Zajímavosti, tipy, novinky i důležité informace. Buďte neustále v obraze!

Rok 2022 se nám pomalu rozjíždí a tak vám přinášíme seznam nejvýznamnějších kulturně-sportovně-společenských akcí, na které se letos v Jičíně můžeme těšit. Doufejme, že už se nic kvůli opatřením rušit...
Předvánočně naladěný Jičín je přímo stvořený pro rodinné procházky. A aby si cestu užily i malé děti, máme pro ně malou hru, na jejímž konci čeká sladká odměna.
Kulturní program jičínského adventu byl bohužel z velké části zrušen. Vánočně naladěné město pohádek přesto stojí za návštěvu.
Plány na letošní advent byly velké, ale vzhledem k okolnostem se bohužel všechno mění. Na co se tedy můžete těšit?
Na závěr roku připravilo jičínské muzeum ve spolupráci s ponikelskou firmou Rautis třpytivou vánoční výstavu perličkových ozdob.
Podzimní počasí může být zrádné, proto vám přinášíme tipy, kam vyrazit s dětmi v Jičíně a blízkém okolí, když je venku "pod psa".
Chladnější podzimní počasí už možná k nějakým dlouhým výšlapům neláká, ale na krátkou víkendovou procházku můžete vyrazit klidně jen v nejbližším okolí Jičína. Ta nejtradičnější trasa vede lipovou...
Jaká byla letošní turistická sezóna v Jičíně a jak si vedlo místní infocentrum? O tom v článku níže.
Hlavní část turistické sezóny sice ve středu skončila návratem dětí do školních lavic, to ale neznamená, že se v Jičíně v následujících týdnech budete nudit.