Koncert
Aktualita

Prodloužené víkendy startují

Oblíbené

Do začátku prázdnin sice ještě nějaký čas zbývá, ale 11. ročník Prodloužených víkendů v Jičíně startuje již tento týden!

V létě se v Jičíně rozhodně nudit nebudete. Už o nadcházejícím víkendu odstartuje další ročník Prodloužených víkendů, který opět přinese širokou nabídku kulturních akcí pro místní i pro turisty. Vždy od pátku do pondělí je na programu řada akcí, z nichž si vybere každý - pohádky pro děti, koncerty, tvůrčí dílny, komentované prohlídky a mnohé další. Některé akce jsou dokonce přístupné zcela zdarma.

Program na celé léto naleznete v kalendáři akcí. Stačí si jen vybrat.

Další aktuality

Těsně před začátkem turistické sezóny se podařilo spustit novou verzi Cipískovy stezky. Tříkilometrová procházka s několika úkoly je ideální plán pro rodiny s dětmi na prázdninový výlet.
Rumcajs, Seifert, Metráček i místní pověsti. Město pohádky má od pátku svůj první Poesiomat a zařadilo se tak k dalším městům v republice, kde tuto mluvící trubku najdete.
Hlavní část turistické sezóny se pomalu blíží a to znamená i zahájení provozu speciálních autobusových linek, které vás zavezou k hlavním turistickým cílům. Vy si tak můžete užít výlet bez starostí s...