den íček
Aktualita

Den informačních center zpřístupní podzemí zámku

Oblíbené

V pondělí 23. října se Městské informační centrum Jičín opět připojí k celorepublikové akci Týden informačních center. Ten je pořádaný v návaznosti na Světový den pro rozvoj informací, a zaštiťuje ho Asociace turistických informačních center České republiky. 

Co návštěvníky jičínského íčka v pondělí čeká?

Od 14 do 17 hodin můžete přijít na kávu, čaj a drobné regionální občerstvení. Přichystán bude kvíz o ceny a drobné dárky pro všechny příchozí. Představen bude nový vánoční pohled z Jičína a v čase 15-16 hodin také jedinečná možnost návštěvy podzemí pod Valdštejnským palácem.

Další aktuality

V lipové aleji naproti sportovnímu areálu naleznete novou Lavičku Rumcajsovy rodiny - podle agentury Dobrý den se jedná o největší pohádkovou lavičku v celém Česku. Vzdává hold Radku Pilařovi, tvůrci...
Rok 2024 se teprve pomalu rozbíhá, ale my už víme, na jaké největší akce se letos v Jičíně můžeme těšit. Poznamenejte si následující datumy, ať vám neuniknou!
Letos v květnu se konají Valdštejnské slavnosti, jejich součástí bude i tradiční historické tržiště. Chcete se zúčastnit jako prodejce? Zde naleznete přihlášku se všemi potřebnými informacemi...