den íček
Aktualita

Den informačních center zpřístupní podzemí zámku

Oblíbené

V pondělí 23. října se Městské informační centrum Jičín opět připojí k celorepublikové akci Týden informačních center. Ten je pořádaný v návaznosti na Světový den pro rozvoj informací, a zaštiťuje ho Asociace turistických informačních center České republiky. 

Co návštěvníky jičínského íčka v pondělí čeká?

Od 14 do 17 hodin můžete přijít na kávu, čaj a drobné regionální občerstvení. Přichystán bude kvíz o ceny a drobné dárky pro všechny příchozí. Představen bude nový vánoční pohled z Jičína a v čase 15-16 hodin také jedinečná možnost návštěvy podzemí pod Valdštejnským palácem.

Další aktuality

Chcete dětem ukázat nejvýznamnější památky Jičína? Pomůže vám s tím nový dětský průvodce městem, kterého vydalo informační centrum.
Blíží se advent a v Jičíně se na toto sváteční období chystá kromě již tradičního osvětlení města také doprovodný kulturní program. Ten naleznete v kalendáři akcí , může ale ještě doznat drobných změn...
Plánovaná rekonstrukce části jičínského zámku se rychle blíží. Z toho důvodu musí v půlce října zavřít svoji vlastivědnou expozici Regionální muzeum. Stejně tak už máte poslední týden na návštěvu...