Oblíbené

Živly

Start

Komponovaný pořad, na kterém se podílejí všechny obory ZUŠ Jičín. Je vhodný pro žáky, studenty i širokou veřejnost. 

plakát

Tance uvedou diváky do království vod, ohňů, vzduchu i země, ve kterých zažijí dramatické vystoupení tamějších vládců, víl ze studánek i moří, větrných služebníků, nespoutaných plamenů, pozemské náruče i nástrah.

Atmosféru umocňuje působivá scéna, hudba a zpěv. Každý ze živlů ohrožuje nebezpečí zániku, a tedy nespoutané zkázy světa. Černé memento jako zhmotnění lidské pýchy prochází královstvími a varuje před následky, pokud si my, lidé, neuvědomíme odpovědnost za život na naší planetě. Protože – slovy dětí mezi živly: „Máme jen jeden čas a jeden svět“.

Předprodej vstupenek od 19. 12. 2023 v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

Informace

Místo

Masarykovo divadlo

Datum
Začátek
GPS
50.4357183N, 15.3580053E

Mohlo by vás zajímat

9. 12. 2023 - 29. 2. 2024
Výstava ilustrací Jany Kvapilové ke knize Otfrieda Preusslera v nových prostorech Valdštejnské lodžie.
4. 2. - 24. 3. 2024
Stará láska nerezaví – toto přísloví by se mohlo stát motem první letošní výstavy, na které svá poslední díla představí jičínská rodačka Zdenka Marie Nováková. Výstavu s názvem Vidět hudbu v zámecké..
16. 2. - 14. 4. 2024
Prodejní výstava obrazů v kavárně Republika.
Dva držitelé ceny Thálie, pop muzikálová legenda a sólista opery Národního divadla v Praze zpívají hity Karla Svobody a to nejlepší z filmů a muzikálů. Marian Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž a Michael..