Dovolená v Jičíně
Zažijte

Dovolená v Jičíně

Oblíbené

Od poloviny června do poloviny září se v Jičíně můžete těšit na pestrý program bohatý na kulturní zážitky, ponaučení i relaxaci na různých místech Jičína a jeho okolí. Věřte, u nás se nudit nebudete. Připravené jsou komentované prohlídky, koncerty, divadelní představení nebo třeba výtvarné dílny a soutěže pro děti. Široká nabídka nejen kulturních akcí je určená turistům i místním.

Prodloužené víkendy

Vlajkovou lodí letní nabídky v Jičíně byly po několik let Prodloužené víkendy. No jo, ale pestrý program je v pohádkovém městě připraven nejen o víkendu, ale také ve všední dny. Navíc na dovolenou můžete do Jičína zavítat celoročně. 

Přesný program letní Dovolené v Jičíně 2023 bude zveřejněný v polovině května, ale už teď je jisté, že nebudou chybět tradiční akce - pondělní dílny pro děti v knihovně a setkání s Albrechtem z Valdštejna, komentované prohlídky města, páteční koncerty v Lodžii, sobotní pohádky na dvorku, nedělní koncerty v parku nebo letní kino.

Na zpestření vaší dovolené spolupracují téměř všechny jičínské organizace - Kulturní zařízení města Jičína, Regionální muzeum a galerie v Jičíně, Valdštejnovo muzeum a mincovna, Židovská 100 a synagoga, Knihovna Václava Čtvrtka, Muzeum přírody Českého ráje na Prachově, Valdštejnské imaginárium, Farnost Jičín, Balbineum a další.

 

Vyberte si termín

Pro bližší informace k jednotlivým akcím si prosím níže vyberte konkrétní termín. V programu jsou uvedené přesné časy událostí, výše vstupného a další podrobnosti. Změna programu vyhrazena.