Oblíbené

Čtvero ročních dob ve městě pohádky

Start

Na programu koncertu bude uvedeno oblíbené dílo skladatele A. Vivaldiho Čtvero ročních období. Tuto skladbu návštěvníci uslyší díky ansámblu, který bude tvořený sólisty: Miriam Magdalena Haniková (housle), Adam Pechočiak (viola), Dora Hájková (violoncello), Tadeáš Mesany (kontrabas), Štěpán Pokorný (cembalo). Ludmila Pavlová, zakladatelka festivalu, se ujme partu sólových houslí.

plakát

Program:

  • A. Vivaldi: Čtvero ročních dob (Le quattro stagioni)
    • La Primavera/Jaro –⁠ Allegro, Largo, Allegro
    • L’estate/Léto –⁠ Allegro non molto, Adagio, Presto
    • L’autunno/Podzim –⁠ Allegro, Adagio molto, Allegro
    • L’inverno/Zima –⁠ Allegro non molto, Largo, Allegro

Informace

Místo

Kostel sv. Jakuba Většího

Datum
6. 8. 2022
Začátek
GPS
50.4363358N, 15.3530894E

Mohlo by vás zajímat

17. 6. – 23. 10. 2022
Regionální muzeum a galerie v Jičíně Vás srdečně zve na archeologickou výstavu, která představí fenomén tzv. popelnicových polí během mladší a pozdní doby bronzové a starší doby železné.
1. 7. – 2. 10. 2022
Výstavní chodba jičínského muzea nabízí v letních měsících výstavu oblíbených plechových a plastových hraček světoznámých českých firem Kovap a Kaden. Tradice výroby sahá až do roku 1946, kdy v..
19. 7. – 6. 8. 2022
Opět po roce se chystá promítání filmových trháků pod širým nebem v prostorách zámeckého parku. Kompletní program naleznete zde: https://kzmj.cz/biograf/letni-kino/
29. 7. – 1. 8. 2022
Prodloužené víkendy nabízejí od pátku do pondělí pestrý program bohatý na kulturní zážitky, ponaučení i relaxaci na různých a zajímavých místech Jičína a jeho okolí. Věřte, u nás se nudit nebudete.