Oblíbené

Jičínský Food Festival

Start

 

Zámecký park v Jičíně znovu ožije dobrým jídlem a pitím.

food festival

Po úspěšném absolvování předchozích ročníků a po nechtěné roční odmlce se opět mohou všichni milovníci dobrého jídla a pití opět těšit na nevšední gastronomické zážitky. Těšit se můžete také na bohatý doprovodný program a několik novinek. 

V rámci šestého ročníku se mohou návštěvníci opět těšit na vybrané restaurace, na oblast „Street Food“ menší pivní slavnosti vybraných minipivovarů. Část areálu také bude patřit výrobcům regionálních produktů nesoucích označení Regionální produkt Český ráj. Stejně jako v předchozích letech během festivalu podpoříme vybranou místní neziskovou organizaci, která poskytuje sociální služby pro osoby s hendikepem.

Během festivalu bude probíhat celodenní doprovodný program a návštěvníci se mohou těšit na divadelní vystoupení, hudební koncerty, různé prezentace vystavovatelů, soutěže, fotostěnu, malování na obličej a program pro děti. V rámci akce také vystoupí vítěz poslední soutěže MasterChef Česko Roman Staša.

 

Informace

Místo

Zámecký park

Datum
14. 8. 2021
Začátek
GPS
50.4353339N, 15.3526425E

Mohlo by vás zajímat

24. 9. – 7. 11. 2021
Jičínské muzeum Vás zve na podzimní výstavu s regionální tematikou, která představí tři fotografy: bratry Aloise a Karla Podlipné, a Jana, syna Aloise. Vystaveny budou písemnosti a trojrozměrné..
14. 10. – 28. 11. 2021
Podzimní galerijní výstava představí dílo libáňského grafika, ilustrátora a pedagoga Vladimíra Silovského, od jehož narození letos uplynulo 130 let. Vernisáž se uskuteční 14. října 2021 v zámecké..
22. 10. 2021
Akustický program Kamila Střihavky & The Leaders! sklízí velké úspěchy už pět let. Na podzim roku 2020 se bude jeden z unplugged koncertů konat i v Jičíně! Návštěvníky tak čekají dvě hodiny složené z..
23. 10. 2021
Fantaskní oslava světa stromů pro celou rodinu s výtvarnými dílnami, divadly a představením o stromových bytostech.