Oblíbené
-

IMPROMUSIC - workshop hudební improvizace

Dvoudenní hudební kurz zaměřen na volnou improvizaci a na rozvoj schopností svobodného hudebního vyjádření.

lodžie

Workshop je určen zájemcům z řad studentů hudby, profesionálů i hudebních laiků, kteří své vyjádření skrze hudbu teprve hledají.

Cílem projektu je vytvořit prostor pro objevení a rozvoj vlastní kreativity a tvůrčího potenciálu účastníků. Intenzivní program zahrnuje celodenní tvůrčí interpretační dílny volné improvizace, práci v ansámblu i možnost individuálních konzultací. 

Kurzy povedou hudebníci Michal Wróblewski, Petr Tichý a Anna Romanovská.

Prezentace společné práce se uskuteční v rámci koncertu, kterého se zúčastní lektoři i absolventi kurzů. Koncert bude přístupný veřejnosti.

Přihlášky na www.impromusic.cz

Informace

Místo

Valdštejnská lodžie

Datum
5. – 6. 7. 2022
GPS
50.4495983N, 15.3782464E

Mohlo by vás zajímat

17. 6. – 23. 10. 2022
Regionální muzeum a galerie v Jičíně Vás srdečně zve na archeologickou výstavu, která představí fenomén tzv. popelnicových polí během mladší a pozdní doby bronzové a starší doby železné.
1. 7. – 2. 10. 2022
Výstavní chodba jičínského muzea nabízí v letních měsících výstavu oblíbených plechových a plastových hraček světoznámých českých firem Kovap a Kaden. Tradice výroby sahá až do roku 1946, kdy v..
8. – 12. 8. 2022
Workshop divadelní improvizace pod vedením známé herečky a improvizátorky Simony Babčákové v prostorách Valdštejnské lodžie.
9. 8. 2022
Přijďte si užít poklidné kreativní dopoledne na dvorek bývalé židovské školy. Připraveny budou dílničky na tvoření z papíru, dřeva a dalších materiálů.